Versenyeredmények

Versenyeredmények 2017-18. tanév

 

A Bendegúz Tudásbajnokság Megyei Döntőjének Eredményei

 

Bakayoko Amara   Történelem 5.osztály 8.hely

Bakayoko Evelin Irodalom 6.osztály 4.hely

Bakayoko Evelin Matematika 6. osztály 12.hely

Baráth Benedek Irodalom, szövegértés 4.osztály 16.hely

Bugja Hanna Anyanyelv 5.osztály 21.hely

Csicsák Bence Angol haladó 9.hely

Erdei Zoltán Matematika 3.osztály 67.hely

Fekete Márk Matematika 2.osztály 31.hely

Gulyás Noémi Panka Irodalom, szövegértés 2.osztály 15.hely

Gulyás Noémi Panka Matematika 2.osztály 66.hely

Halász Ádám Matematika 2.osztály 68.hely

Halász Levente Matematika 5.osztály 11.hely

Hegedűs Dóra Matematika 2.osztály 75.hely

Iváncsó Ábel Környezetismeret 3.osztály 14.hely

Jakab Rebeka Irodalom, Szövegértés 2.osztály 8.hely

Jakab Rebeka Matematika 2.osztály 73.hely

Jóni Krisztián Matematika 2.osztály 75.hely

Juhász Zsófia Borbála Irodalom, szövegértés 4.osztály 13.hely

Kádár Ákos Irodalom, szövegértés 2.osztály 12.hely

Kádár Balázs Matematika 2.osztály 72.hely

Kapitor Zoárd Matematika 2.osztály 18.hely

Kassai Zsombor Irodalom, szövegértés 4.osztály 9.hely

Katona Zalán Irodalom, szövegértés 4.osztály 10.hely

Kiss Fanni Fruzsina Irodalom, szövegértés 4.osztály 12.hely

Kiss Fanni Fruzsina Matematika 4.osztály 33.hely

Kiss Petra Irodalom, szövegértés 4.osztály 4.hely

Koncz Viktória Angol haladó 19.hely

Kovács Péter Ákos Matematika 5.hely 22.hely

Kovács Péter Ákos Természetismeret 5.osztály 14.hely

Lőrincz Gréta Viktória Matematika 2.osztály 66.hely

Lőrincz Levente Zsombor Matematika2.osztály 34.hely

Maródi Botond Angol Haladó 4.hely

Molnár Marianna Irodalom, szövegértés 2.osztály 10.hely

Molnár Marianna Matematika 2.osztály 58.hely

Papp Anna Teodóra Irodalom, szövegértés 4.osztály 14.hely

Pituk Emma Matematika 1.osztály 23.hely

Reményi Benedek Irodalom, szövegértés 4.osztály 5.hely

Szabó Zalán Környezetismeret 3.osztály 7.hely

Szűcs Kéra Borka Környezetismeret 1.osztály 17.hely

Szűcs Regő Környezetismeret 3.osztály 12.hely

Tátrai Orsolya Irodalom, szövegértés 4.osztály 11.hely

Tátrai Orsolya Matematika 4.osztály 26.hely

Varga Dóra Anyanyelv 3. osztály 31.hely

 

 Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny megyei fordulója

 

Tátrai Marcell 8.a IV. hely

Nyíregyházi Éva 7. a  IV. hely

Papp Renáta 7. a  Vi. hely

Farkas Fanni Fatime 7. a  XII. hely

 

Szép teljesítményükért dicséretet érdemelnek továbbá: Demeter Dominik 5. a osztályos és

Gorzó Dávid 7. a osztályos tanulók

 

 

 Országos Görögkatolikus Hit – és erkölcstan verseny országos fordulója

Bodnár Péter 6.a             IV. hely

Juhász Dóra 6.a              IV. hely

     Szántó Aliz 6.a               IV. hely     

 

 Apáczai Megyei Helyesírási Versenyen

Tátrai Marcell 8.a  I. hely

Farkas Fanni a 7.a VII. hely

 

  Két tanítási nyelvű iskolák megyei verseny

  1. évfolyam: Koncz Viktória 7. hely

                        Demeter Dominik 9. hely

  1. évfolyam: Lőrincz Réka 4. hely

                        Horváth Ádám 6. hely

                        Csicsák Bence 8. hely

                        Demeter Ákos 9. hely

                        Demeter Patrik 9. hely

  1. évfolyam: Farkas Fanni 6. hely

                        Papp Renáta 6. hely

                        Nyiregyházi Éva 7. hely

                        Balogh Péter 8. hely

Az általános tagozat versenyén:

  1. évfolyam: Tátrai Marcell 10. Hely

Szép helytállásukért gratulálunk továbbá a következő tanulóknak is:

Varga Lilla, Kovács Péter 5. évfolyam

Juhász Dóra 6. évfolyam

Bodnár Levente, Gorzó Dávid 7. évfolyam

 

Megyei roma Ki mit tud? – szavalóverseny

         Györök Dániel 3.b

 

Inner Wheel rajzpályázat

         Kolozsvári Diána 4.a       különdíj

 

Szent László emlékév – rajzpályázat

         Orosz Richárd 4.a                    I. hely

         Reményi Benedek 4.a     II. hely

Szabó Szabina 4.a          III. hely

 

Mikulás rajzpályázat

         Kiss Fanni Fruzsina 4.a            III. hely

 

Szent László Kézilabda Torna Mezőfény - Szivacskézilabda U9-lány csapat

Tóth Kornélia 2.a

Prekub Cintia 2.a

Somlyai Zselyke 2.a

Orosz Hanna 2.a

Gulyás Panka 2.b

Ganyu Bernadett 2.b

Molnár Marianna 2.b

Jakab Rebeka 2.b

Rácz Lilla 3.b

Szabó Viktória 3.b

Maródi Fruzsina 3.b

Kiss Jázmin 3.a

Kiss Veronika 3.a

Bacskó Dorina 3.a

Bacskó Vivien 3.a

 

Szivacskézilabda U9-fiú csapat – Mezőfény I. Digitális Kupa

         Danku Máté 2.b

         Dobos Tibor 3.b

         Pankotai Benedek 3.b

         Sarkadi Csaba 3.b

         Simai Márk 3.b

         Rhédi Botond 3.b

         Farkas Márk Alex 3.a

 

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium megyei döntő

Fizika:

         Tátrai Marcell 8.a            I. hely

         Oláh Fanni 8.a                VIII. hely

Magyar nyelv:

         Tátrai Marcell 8.a            II. hely

         Farkas Fanni Fatime 7.a           IV. hely

         Papp Renáta 7.a                       V. hely

 

Curie matematika verseny területi forduló

Erdei Zoltán 3.a              I. hely

Katona Zalán 4.a            I. hely

Baráth Benedek 4.a         III. hely

Halász Levente 5.a II. hely

Paragh Bence 5.a            II. hely

Csicsák Bence 6.a          I. hely

Czeitner András 7.a        II. hely

Balogh Péter 7.a             III.hely

 

Sizo Kupa MMTK U11

Kassai Zsombor 4.a        II. hely

 

 Országos Görögkatolikus Hit – és erkölcstan verseny egyházmegyei fordulója

Bodnár Péter 6.a             I. hely

Juhász Dóra 6.a              I. hely

Szántó Aliz 6.a               I. hely     

 Bodnár Eszter 5.a          II. hely      

Bodnár Levente 7.a    V. hely

Orosz Lotti 7.a          V. hely

Oláh Fanni 8.a           V. hely       

Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó 

 

 

 

 

 

 Versenyeredmények 2016-17.

 

 

Alapműveleti Matematikaverseny területi forduló:

  1. évfolyam

Paragh Bence 4.a                   1. hely

Halász Levente 4.a                 2. hely

Demeter Dominik 4.a             4. hely

Bugja Hanna 4.b                    5. hely

Bakayoko Amara 4.a             7. hely

Pankotai Gergő 4.a                9. hely

Kovács Péter 4.a                    10. hely

Mirolovics János 4.b              11. hely

Gyene Kiara 4.b                     12. hely

Varga Viktória 4.b                 14. hely

Kokas Viktória 4.b                 15. hely

Gergely Réka 4.b                   17. hely

  1. évfolyam:

Demeter Patrik 5.a                 5. hely

Csicsák Bence 5.a                  7. hely

Demeter Ákos 5.a                  9. hely

Horváth Ádám 5.a                 10. hely

Maródi Botond 5.a                12. hely

Jóni Richárd 5.b                     21. hely

Szabó Máté György 5.b         22. hely

  1. évfolyam:

Czeitner András 6.a               4. hely

Balogh Péter 6.a                     15. hely

  1. évfolyam:

Tátrai Marcell 7.a                   2. hely

Oláh Fanni 7.a                        7. hely

  1. évfolyam:

Balogh Ádám 8.b                   1. hely

Olman Petra 8.a                     2. hely

Kovács Andrea Éva 8.b         6. hely

Berencsi Attila 8.a                 10. hely

Zatik Péter 8.a                        11. hely

 

Curie Kémia Emlékverseny

Kádár Dániel  8.a                   2. hely

Olman Petra  8.a                    3. hely

Balogh Ádám  8.b                  4. hely

Szabó Balázs  8.a                   5. hely

Vadász Dávid  8.b                 6. hely

 

 

ESZE NAPOK versenyei:

Történelmi csapatverseny:

  1. helyezés:

Berencsi Attila 8.a
Oláh Fanni      7.a
Szabó Balázs  8.a
Tátrai Marcell 7.a

Matematika verseny:
2. helyezés:
Kovács Andrea Éva 8.b

 

Angol nyelvi csapatverseny:

  1. helyezés:

            Balogh Ádám             8.b
            Balogh Péter   6.a
            Bartha Kitti 8.b
            Gál Péter 8.a

 

  1. helyezés:

            Demeter Roland 8.a
            Kelemen Tamás 8.a
            Papp Renáta 6.a
            Zatik Péter 8.a

Természettudományi csapatverseny:

  1. helyezés:

            Bugya Eszter 8.a
            Kádár Dániel 8.a
            Koncz Regina 8.b
            Nyiregyházi Nóra 8.a

  1. helyezés:

            Balogh Róbert 8.a
            Herdon Balázs 8.a
            Oláh Dávid 8.b
            Vadász Dávid 8.b

Helyesírási Verseny

Olman Petra 8.a          2.hely

 

Curie Matematika Emlékverseny:

Katona Zalán 3.a        területi I. hely                                    országos 6.hely

Baráth Benedek 3.a    területi II. hely

Paragh Bence 4.a        területi I. hely                                               országos 16.hely

Halász Levente 4.a     területi III. hely

Bakayoko Amara 4.a területi IV. hely

Kovács Péter 4.a        területi V. hely

Csicsák Bence 5.a      területi I. hely

Horváth Ádám 5.a     területi II. hely

Kovács Andrea 8.b    területi II. hely

Olman Petra 8.a          területi III. hely

Balogh Ádám 8.b       területi IV. hely

 

 

Megyei Apáczai Helyesírási Verseny

Szabó Zalán    2.b          18.hely

 

Tátrai Orsolya 3.a                   15. hely

Varga Viktória 4.b                 11. hely
Tátrai Marcell 7.a                   2. hely

Olman Petra 8.a                     1. hely

 

 

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

Lőrincz Réka 5.a                    7. hely
Gombos Amanda 5.b             22. hely
Rostás Patrik 5.b                    23. hely

Farkas Fanni Fatime 6.a         7. hely
Nyíregyházi Éva 6.a               8. hely
Papp Renáta 6.a                     10. hely

Tátrai Marcell 7.a                   1. hely
Bíró Réka 7.a                         8. hely

Olman Petra 8.a                     7. hely
Nyíregyházi Nóra 8.a             9. hely
Bugya Eszter 8.a                    11. hely
Gál Péter 8.a                          12. hely

Balogh Ádám 8.b                   14. hely
Kosztyu Petra 8.a                   15. hely

 

Móra matematika megyei verseny

Varga Viktória 4.b     12. hely
Katona Zalán 3.a        13. hely

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny/nemzetközi/

Tátrai Marcell 7.a                   11. hely

 

Petőfi Megyei Rajzverseny:

Szántó Aliz 5.a                       1. hely

 

Angol nyelvi versenyek:

 

Zelk Zoltán Iskola angol nyelvi versenyek

Tátrai Marcell 7.a                   4. hely
Balogh Ádám 8.b                   4.hely(írásbeli 2.hely)
Zatik Péter 8.a                                   9. hely középfokú komplex nyelvvizsga

 

Kitárul a világ Megyei angol verseny

Tátrai Marcell 7.a                   10. hely
Balogh Ádám 8.b                   2. hely

 

Titok London Bridge angol verseny

Csicsák Bence 5.a                  6. hely

Maródi Botond 5.a                7. hely

Juhász Dóra 5.a                      8. hely

Nyíregyházi Éva 6.a               7. hely

Papp Renáta 6.a                     8. hely

Tátrai Marcell 7.a                   7. hely

Bugya Eszter 8. A                 21. hely

Berencsi Attila                       23. hely

Máriapócsi angol verseny:

Papp Renáta 6.a                     2. hely

Farkas Fanni   6.a                   3. hely

 

Bendegúz megyei matematika verseny

Halász Ádám 1.a                    4. hely

Gulyás Noémi Panka 1.b       10. hely

Fekete Márk Levente 1.a       15. hely

Lőrincz Gréta Viktória 1.b     17. hely

Huisz Kornélia 1.a                 21. hely

Jóni Krisztián 1.b                   22. hely

Dobos Tibor 2.b                     53. hely

Pankotai Benedek 2.b                        32.hely

Maródi Bianka Fruzsina 2.b   38. hely

Simai Márk 2.b                       47. hely

Rácz Domán 2.b                    48. hely

Tátrai Orsolya 3.a                   30. hely

Bugja Hanna 4.b                    11. hely

Halász Levente 4.a                 15. hely

Pankotai Gergő 4.a                17. hely

Rácz Erik 4.a                          22. hely

Kovács Péter Ákos 4.a           35. hely

Czeitner András 6.a               7. hely

 

ELC Angol nyelvi verseny :

Koncz Viktória 4.a                 3. hely

Pankotai Gergő 4.a                15. hely

Bakayoko Amara 4.a             16. hely

Kovács Zoltán 4.a                  28. hely

Demeter Dominik 4.a             50. hely

 

Bendegúz megyei környezetismereti verseny

Iváncsó Ábel 2.b                    10. hely

Maródi Bianka Fruzsina 2.b   18. hely

Szabó Zalán 2.b                     20. hely

Szűcs Regő 2.b                      26. hely

 

Bendegúz megyei  szövegértési verseny

Papp Anna Teodóra 3.a         8. hely

Katona Zalán 3.a                    10. hely

Kassai Zsombor 3.a                12. hely

Baráth Benedek 3.a               13. hely

Kiss Petra 3.a                         14. hely

Kiss Fanni Fruzsina 3.a          15. hely

Tátrai Orsolya 3.a                   16. hely

Reményi Benedek 3.a            17. hely

Bakayoko Amara Bangura 4.a 14. hely

Kovács Péter Ákos 4.a           20. hely

 

Bendegúz megyei angol kezdő

Bakayoko Amara Bangoura 4.a 6.hely

Angol haladó

Csicsák Bence 5.a                  5. hely

Maródi Botond 5.a                13. hely

 

Bendegúz megyei anyanyelvi verseny

Bugja Hanna 4.b                    38. hely

Horváth Ádám 5.a                 32. hely

 

Bendegúz megyei történelemi verseny

Czeitner András 6.a               12. hely

 

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

Szabó Zalán 2.b                     8. hely

Demeter Dominik 4.a                        8.hely

Maródi Botond 5.a                11. hely

 

East- Milk KFT – rajzpályázat

Orosz Richárd 3.a                  Különdíj

 

Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola Házi Művészeti verseny 1. Korcsoport

Orosz Richárd 3.a                  1. hely

Varga Viktória 4.b                 1. hely

 

„Méhek és a természet” – rajzpályázat

Takács Dorina 3.a                  Különdíj

Orosz Richárd 3.a                  Különdíj

 

„Tiszta vizet akarok!” – Víz Világnapja rajzpályázat

Takács Dorina 3.a                  2. hely

 

Szabolcs Szatmár Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság rajzpályázat:

Rhédi Botond 2.b                  1. hely

„Pulyabál” – megyei néptánc verseny 3.a – bronz minősítés

 

Apáczai megyei matematika verseny

Dobos Tibor 2.b                     21. hely

Pankotai Benedek 2.b            28. hely

 

TITOK- Herman Ottó országos természetismereti verseny

Tártai Orsolya 3.a                   11. hely

Reményi Benedek 3.a            14. hely

Kiss Fanni Fruzsina 3.a          17. hely

Varga Viktória 4.b                 10. hely

Kovács Zoltán 4.a                  19. hely

Puskás Kitti 4.a                      23. hely

Demeter Patrik 5.a                 8. hely

Herdon Péter 5.a                    11. hely

Demeter Ákos 5.a                  12. hely

 

Nyírmeggyes – Arany János Tehetség- hét

Rajz

Szántó Aliz 5.a                       1. hely

 

Magyar

Kapitor Zoárd 1.a                  3. hely

Ganyu Bernadett 1.b             23. hely

Molnár Mariann 1.b               17. hely

Szabó Zalán       2.b               8. hely

Rhédi  Botond 2.b                 9. hely

Varga Dóra 2.a                       12. hely

Takács Jázmin 3.a                  18. hely

Kádár Botond 3.b                  22. hely

Varga Viktória 4.b                 16. hely

Gergely Réka 4.b                   21. hely

 

Matematika

Fekete Márk 1.a                     1. hely

Lőrincz Levente 1.a               9. hely

Gulyás Noémi Panka 1.b       20. hely

Simai Márk 2.b                       7. hely

Pankotai Benedek 2.b            9. hely

Kiss Nóra 2.a                         13. hely

Baráth Benedek 3.a               5. hely

Kiss Fanni Fruzsina 3.a          9. hely

Takács Jázmin 3.a                  18. hely

Paragh Bence 4.a                   5. hely

Mirolovics János 4.b              7. hely

Halász Levente 4.a                 12. hely

 

TITOK országos Arany János magyar verseny

Papp Renáta 6.a                     12. hely

Nyíregyházi Éva 6.a               13. hely

Tátrai Marcell 7.a                   2. hely

Bíró Réka 7.a                         14. hely

Olman Petra 8.a                     12. hely

„Együtt az iskolaelhagyás ellen” nemzetközi pályázat

Díjazottak

Kosztyu Petra  8.a

Olman Petra   8.a     

 

Játékosan a kötelezőkről Biri

csapatverseny 3. hely

Sarkadi Lili 5.a

Demeter Patrik 5.a

Juhász Dóra 5.a

Csicsák Bence 5.a

 

 

 

 

 

 

 

 

Versenyeredményeink 2015-16.

 

Mátészalkai  MTK U 14 Korosztály  az Észak –Keleti NB 2. csoportban

4 helyezés    Zatik Péter             7.a

                       Kelemen Tamás   7.a

Mátészalkai MTK U13   Régió Döntő 4.hely ,megyei döntő 2. hely ,serdülő lány régió döntő 1.hely , Szabolcs Kupa U13 lány 2.hely :    Györfi Boglárka      7.a

 

Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa:

(országos)

Paragh Bence               5 hely.

Kovács Péter               23.hely

Bakayoko Amara        13.hely

Demeter Dominik      17.hely

 

Matekguru Csapatverseny:

(országos)

14.hely: Pankotai Gergő,Györök Kornélia,Demeter Dominik, Puskás  Kitti

14.hely:Paragh Bence , Paragh Dorka , Rácz Erik, Bakayoko Amara

15.hely:Halász Levente, Varga Lilla, Kovács Zoltán, Koncz Viktória

24.hely: Ganyu Dorina, Miholecz Bendegúz,Kovács Péter, Balogh Anna

TITOK Országos Herman Ottó Természettudományi verseny:

 

  1. osztály

            Kovács Melinda                      11. hely

            Farkas Fanni                           12. hely

            Gyene Tifani                            18. hely

 

  1. osztály

            Tátrai Marcell                          4. hely

            Varga Simon                           15. hely

            Bíró Réka                                18. hely

 

„Bodzavirág” megyei szavalóverseny Nyíregyháza 

 

Különdíj:                          Györök Dániel             1.b

 

„Tiszán innen, Dunán túl” Szabolcs –Szatmár – Bereg megyei Népdaléneklési Verseny:

 

arany fokozat:                   Zatik Péter                  7.a

 

Szabó Magda megyei szavalóverseny:

 

Kádár Dániel                      1. hely

 

Petőfi Iskola

„Kitárul a világ „ megyei angol verseny

 

  1. osztály :

Farkas Fanni           1. hely

Balogh Péter          2. hely

Papp Renáta          9. hely

Gorzó Dániel         10. hely

Czeitner András   14. hely

Nyíregyházi Éva    14. hely

Bálint Péter           29. hely

 

  1. osztály:

Tátrai Marcell       11. hely

 

  1. osztály:

Balogh Ádám        7b       4.hely

Zatik Péter            7a        5.hely

 

Zelk Zoltán megyei angol nyelvi verseny

 

Balogh Ádám  7b    írásbeli forduló   5.hely

                                  szóbeli forduló   4. hely

 

Móricz megyei angol

 

Nyíregyházi Éva       8. hely

Farkas Fanni            10. hely

 

TITOK London Bridge országos angol verseny

 

Tátrai Marcell           5. hely

 

 

Apáczai megyei helyesíró verseny

Tátrai Orsolya     2. a         11.hely

Varga Viktória     3.b         30.hely

 

„Kulcs a tudáshoz „- megyei szövegértési verseny

 

Lőrinc Viktória              1.a     11.hely

Pankotai Benedek       1.b     21.hely

Katona Zalán                2.a      7.hely

Pankotai Gergő            3.a     17.hely

Mirolovics János          3.b     4.hely

Maródi Botond            4.a     21.hely

Farkas Fanni                 5.a     11.hely

 

Bendegúz irodalom –szövegértés

 

Kiss Petra                          2.a             3.hely

Kassai Zsombor               2.a             4.hely

Reményi Benedek          2.a             6.hely

Baráth Benedek             2.a              7.hely

Maródi Botond              4.a             11.hely

Bakayoko Evelin            4.a             12.hely

Bakayoko Amara           3.a            17.hely

Kovács Zoltán                3.a            24.hely

Mirolovics János           3.b            19.hely

 

Bendegúz –angol

 

Maródi Botond                 4.a                 3.hely

Horváth Ádám                  4.a                 4.hely

Csicsák Bence                   4.a                 8.hely

Lőrincz Réka                     4.a                 10.hely

 

Bendegúz - anyanyelv

 

Bugja Hanna                  3.b                    35.hely

Gyene Kiara                   3.b                   44.hely

Gál Péter                        7.a                    8.hely

 

Bendegúz - Környezetismeret

 

Szabó Zalán                     1.b                        8.hely

Szűcs Regő                       1.b                        9.hely

Balogh Anna                    3.a                        12.hely

Kovács Péter                    3.a                       13.hely

Ganyu Dorina                  3.b                        14.hely

 

Bendegúz – matematika

 

Dobos Tibor                            1.b                    7.hely

Pankotai Benedek                 1.b                   11.hely

Ráctz Domán                          1.b                   15.hely

Rácz Erik                                  3.a                     8.hely

Paragh Bence                         3.a                    12.hely

Kovács Péter                          3.a                    17.hely

Pankotai Gergő                     3.a                    23. hely

Halász Levente                      3.a                    28.hely

Kovács Zoltán                       3.a                     30.hely

Demeter Dominik               3.a                      33.hely

Bakayoko Amara                3.a                       37. hely

Mirolovics János                3.b                       26.hely

Bugja Hanna                       3.b                       31.hely

Kokas Viktória                   3.b                        35.hely

Bakayoko Evelin               4.a                        20.hely

Csicsák Bence                  4.a                         33.hely

Bendegúz - biológia

Gál Péter                       7.a                           12.hely

Balogh Róbert               7.a                            16.hely

 

Móra Matek megyei

 

Katona Zalán            2.a             13.hely

Baráth Benedek       2.a             18.hely

Varga Viktória          3.b             6.hely

 

 

Rajzpályázatok

Városi Könyvtár rajzpályázata (városi)

 

Szabó Szilvia 4. osztály Különdíj

 

Inner Weel rajzpályázata (városi)

 

Kiss Fanni        2. osztály          2. hely

Takács Dorina  2.osztály           Különdíj

Orosz Richárd  2.osztály  

2015 © Copyright Moricz MSZ