OSZTÁLYAINK

1.a

Osztályfőnök: Bene Anasztázia

1.Elek – Almási Anna

2.Jónás Lili

3.Jónás Nóra

4.Jónás Patrícia Erika

5.Juhos Karina Ivett

6.Kanyó Elizabet

7.Kicsák Atanáz

8.Kicsák Dávid

9.Leontesz Zoltán

10.Murguly Zoltán Zsombor

11.Nehéz Márk

12.Szerencsi Szilveszter

13.Szűcs Georgina

14.Szügyi Ákos

 

1.b

Osztályfőnök: Máté Judit

1. Bardócz Mátyás Vince

2. Bodnár Ágnes

3. DemeterDorka

4. Erdei Máté

5. Horváth Attila Barnabás

6. Jónás Rikárdó

7. Lőrincz Gergő

8.Orosz Lizett Anna

9. Sarkadi Csenge Réka

10. Soltész Zita

11. Szabó Dominik12. Szabó Gábor13. Tomori Hanna Gabriella

14.Valóczki Ádám Tamás

15.Varga Zsolt

 

 

2.a

Osztályfőnök: Bajkán Barbara

1. Bakó Ádám Dénes

2. Bartha Bertalan Kevin

3. Bartha Hanna Gréta

4. Bige Sámuel

5. Elek - Almási Marcell

6. Kádár Vince

7. Oláh Beatrix Barbara

8. Papik Bence

9. Pituk Emma

10. Rácz József

11. Rhédi Benedek

12. Rózsa Evelin Kludia

13. Simon Vivien

14. Szabó Balázs

15. Szűcs Kéra Borka

16. Varga Richárd

 

2.b

Osztályfőnök: Ádám Csilla

1. Bana Glória

2. Botos Benjámin György

3. Dobos Gábor

4. Farkas Gyula

5. Gólya Roland

6. Jónás Bianka

7. Jónás Krisztián

8. Jóni Viktória Tamara

9. Korbács Péter

10. Lucsik Viktória

11. Meleg Kevin János

12. Orosz Szilvia

13. Papp László Dávid

14. Pataki Tifani Irén

15. Rostás Kornél

16. Szabó Alex

 

 


3.a
Osztályfőnök: Sipos Gergő


1. Baráth Kata Kamilla
2. Danku Máté Ádám
3. Fazekas Panna
4. Fekete Márk Levente
5. Halász Ádám
6. Hetey Olivér
7. Huisz Kornélia
8. Jónás Csaba
9. Kapitor Zoárd
10. Kiss Bíborka
11. Lőrincz Levente Zsombor

12. Máté István
13. Orosz Hanna
14. Orosz Lili Amira
15. Prekub Cintia
16. Somlyai Zselyke 
17. Szabó Kristóf Zétény
18. Tóth Kornélia Izabella


3.b
Osztályfőnök:Katona Erzsébet


1. Ganyu Bernadett
2. Gerhát Krisztián Ádám
3. Gulyás Noémi Panka
4. Hegedüs Dóra
5. Jakab Rebeka

6. Jónás Dorina
7. Jóni Krisztián
8. Jóni László Andor

9. Juhász Ádám
10. Kádár Ákos

11. Kádár Balázs
12. Kovács Gergő
13. Lőrincz Gréta Viktória
14. Molnár Marianna
15. Ötvös Antal
16. Ötvös János
17. Szabó Ildikó Jázmin
18. Szabó Kristóf

19. Vajda Sándor


4.a
Osztályfőnök: Meskó - Kazi Nikoletta


1. Ábri Martin
2. Bacskó Dorina
3. Bacskó Vivien
4. Balogh Alex Zoltán
5. Bana Krisztofer
6. Bíró Adrián Zsolt
7. Erdei Zoltán
8. Farkas Márk Alex
9. Gerhát Viktória
10. Gráma Bence

11. Gólya János
12. Kiss Jázmin
13. Kiss Nóra
14. Kiss Veronika
15. Kvárini Bence
16. Lőrincz Viktória
17. Lucsik István Norbert
18. Miklós Virág Gina
19. Meleg Márk
20. Nagy Ferenc
21. Orosz Kiara
22. Pataki Gergő
23. Rózsa Alex
24. Szabó György
25. Török Veronika
26. Varga Dóra


4.b
Osztályfőnök: Danka Lászlóné


1. Balogh Diána Katrin
2. Biró Kíra
3. Csák Antónia
4. Dienes Levente
5. Dobos Tibor
6. Erdélyi Milán
7. Györök Dániel
8. Ivancsó Ábel
9. Jónás Attila Alex
10. Kicsák Benjámin
11. Kovács Viktória Alexandra
12. Maródi Bianka Fruzsina

13. Molnár László
14. Mosolygó András Nándor

15. Ötvös Brendon Krisztián
16. Pankotai Benedek
17. Rácz Domán
18. Rácz Lilla
19. Rhédi Botond
20. Sarkadi Csaba Márk
21. Simai Márk
22. Szabó Viktória
23. Szabó Zalán
24. Szűcs Regő



5.a
Osztályfőnök:Bodnárné Rolyák Krisztina


1. Bakos Bence Zsolt
2. Baráth Benedek
3. Gere István Richárd
4. Juhász Zsófia Borbála
5. Kassai Zsombor
6. Katona Zalán
7. Kiss Fanni Fruzsina

8. Kolozsvári Diána Virág
9. Miklós Arabella Cintia
10. Oláh Mónika
11. Orosz Richárd
12. Papp Anna Teodóra
13. Patály Bianka
14. Reményi Benedek
15. Sarka Tímea
16. Szabó Krisztián
17. Szabó Szabina
18. Szabó Vanda
19. Szántó Ádám
20. Takács Dorina
21. Takács Jázmin
22. Tátrai Orsolya
23. Zsoldos Sándor

 

5.b
Osztályfőnök: Erdős Ákos

 

1. Ádám Barbara Julianna
2. Andrási Réka
3. Balogh Aliz Betti

4. Benke Csaba

5. Demeter Erzsébet
6. Erdélyi Kevin
7. Fábián Gizella
8. Fogarasi Vivien Zsanett

9. Jónás Dávid 

10. Kádár Botond

11. Lakatos Krisztofer

12. Pataki Kevin Sándor
13. Patály Tifani Margit

14. Szolnoki Leonárd
15. Szolnoki Zsófia
16. Szörényi József   



6.a
Osztályfőnök: Nagy Krisztina


1. Ábri Roland László

2. Antal Gábor
3. Bakayoko Amara Bangoura
4. Balogh Anna
5. Balogh Dávid

6. Balogh Róbert Benjámin

7. Bodnár Eszter
8. Csobolya Attila
9. Debreceni Ákos
10. Demeter Dominik Zsolt
11. Györök Kornélia
12. Halász Levente
13. Jónás Edina
14. Jónás Patricia Vanda
15. Koncz Viktória
16. Kovács Péter Ákos
17. Kovács Zoltán Gergő
18. Miholecz Bendegúz Csaba
19. Pankotai Gergő
20. Paragh Bence
21. Paragh Dorka

22. Patály Csaba Richárd
23. Puskás Kitti
24. Rácz Erik
25. Szabó Olivér Gergő
26. Tóth Anna

27. Tóth - Kondor Valentin
28. Varga Lilla

 



6.b
Osztályfőnök:Szamosi István


1. Balázs Izsák
2. Balázs Benjámin
3. Bíró Bettina
4. Bugja Hanna
5. Burai Sándor
6. Dávid András Bence
7. Fábián Manuel
8. Gergely Réka
9. Gyene Kiara Mercedesz


10. Kardos Máté
11. Kiss Nándor
12. Kokas Viktória
13. Kovács Alex
14. Kovács Dániel
15. Meleg László
16. Mirolovics János Tamás

17. Molnár Evelin
18. Németh Krisztián János
19. Rimili Máté
20. Selyem Lénárd Richárd
21. Szabados Dóra
22. Szabó Róbert
23. Szilágyi Gyula

24. Tóth - Kondor Renáta

25. Varga Mária
26. Varga Viktória

 



7.a
Osztályfőnök: Fenyvesi Józsefné


1. Bakayoko Evelin
2. Bársony Patrik

3. Bodnár Péter
4. Csicsák Bence
5. Danku Zsófia Lilla
6. Demeter Ákos
7. Demeter Patrik
8. Fábián Imre
9. Horváth Ádám
10. Juhász Dóra Éva
11. Kerékgyártó Dávid Lajos
12. Lőrincz Andrea
13. Lőrincz Réka Alexandra
14. Maródi Botond
15. Papp Melinda Viktória
16. Rácz Erik János
17. Sarkadi Lili
18. Szabó Cintia
19. Szabó József
20. Szabó Szilvia
21. Szabó Viktória
22. Szántó Alíz
23. Takács Patrik
24. Varga Zoltán Patrik

 


7.b
Osztályfőnök: Dr. Gergely Nándorné

1. Andrási Zsanett
2. Balogh Ernő
3. Balogh Gyöngyvér
4. Bana-Gombos Richárd
5. Boros László
6. Bódi Bettina Klaudia

7. Bódi József Zoltán

8. Fábián Sándor

9. Farkas Virág
10. Gombos Amanda
11. Horváth Ilona

12. Jónás Gábor

13. Jóni Richárd
14. Máté Szilvia
15. Mező Adrienn Liliána

16. Rákóczi Evelin Georgina
17. Rostás Patrik István

18. Sankó Vanessza
19.Szabó Máté György
20. Szolnoki Laura Emilia
21. Tarczali Renátó

22. Tóth - Kondor Dávid

23. Tóth - Kondor Mihály
24. Varga Bernadett



8.a
Osztályfőnök: Erdei Zsuzsanna


1. Bakos Zsuzsanna Anna
2. Bálint Péter Pál
3. Balogh Péter

4. Bodnár Levente
5. Czeitner András
6. Farkas Fanni Fatime
7. Gere Vanessza
8. Gorzó Dávid
9. Gyene Tifani
10. Juhász András
11. Kerékgyártó Attila
12. Kiss Bianka
13. Kovács Melinda
14. Kósa Márk
15. Lakatos Máté Richárd
16. Lakatos Mirella
17. Nyiregyházi Éva
18. Orosz Lotti
19. Papp Renáta
20. Sipeki Boglárka

21. Szegedi Vivien Boglárka
22. Székely Attila


8.b
Osztályfőnök: Erdősné Horváth Judit



1. Andrási Amanda
2. Bacskó Sándor Bence
3. Balogh Elizabet
4. Balogh Eszmeralda

5. Balogh Éva

6. Balogh Krisztián

7. Balogh Roland Krisztofer
8. Balogh Patrik
9. Berki Rozalinda
8. Fábián Sándor
9. Flórika Bence
10. Burai János
11. Flórika Tibor
12. Flórika Bence 
13. Jónás Vanessza
14. Kardos István János
15. Lakatos Alexandra

16. Molnár István
17. Ramcsák Melinda Krisztina
18. Rózsa Rudolf

19. Selyem Béla

20. Serbán Rebeka Kornélia

21. Szamák Zsolt

22. Szolnoki Richárd László
23. Szűcs Olga Tamara

24. Takács János

25. Tóth Martin

26. Varga István
27. Varga Renátó

 





 

 

 

2015 © Copyright Moricz MSZ